Bugun...
16-11-2017
GÜLŞAH YILDIZ

GÜLŞAH YILDIZ

Telafiler

Geçtiğimiz hafta üst üste yaşadığım online alışveriş talihsizlikleri üzerine fevri bir şekilde isyanımı paylaşmıştım. Yarım elma gönül alma minvalinden çok güzel telafiler oldu. Tenkit etmeyi bildiğimiz gibi teşekkür etmeyi de bilmeliyiz.
n11.com’dan önce gazeteye telefon açıp daha sonra bana ulaşmalarından çok memnun oldum. Gördüm ki bu işler baya ilerlemiş. Memnuniyet öncelikli.. tüm iade süreciyle özel olarak ilgileneceğini belirten Tuğçe Çoban hanım içimi rahatlattı. Pozitif yaklaşımı ve alakasından çok memnun kaldım. Kargonun alınıp alınmadığını dahi sorgulayıp bana bildirdi ki bu benim de öğrenebileceğim bir bilgi. Kendisine işini şevkle yaptığı için tekrar teşekkür ederim.
Mudo.com’la da benzer bir problem yaşamıştım. Mudo’nun ilgili departmanından Seval Baran hanım bir türlü gelmeyen ürünün takibini ve araştırmasını hızlıca tamamlayıp beni bilgilendirdi. Teşhir ürünü kaldığını ve bu yüzden böyle bir ürünü gönderemeyeceklerini, mağduriyetimden dolayı da hesabıma bir hediye kuponu tanımladıklarını belirtti. Ayrıca para iadesi sürecini de hızlandırdı. Hesabımı kontrol ettiğimde hemen iadeyi gördüm. Nazik tavrı ve çözümcül yaklaşımından dolayı Seval hanıma da çok teşekkür ederim.
Hatalar insanlara mahsus. Yanlış anlaşılmalar olabilir. Eksiklikler olabilir. Böyle güzel davranışlarla da gönüller fethedilir.

Bu makale 696 defa okunmuştur.
MAKALE YORUMLARI
ANKETİMİZE KATILIN

Web sitemize nasıl ulaştınız?

Reklam
Tavsiye
Arama Motorları
Diğer
Sosyal Medya

Tüm Anketler
NAMAZ VAKİTLERİ