Bugun...
02-05-2017
AYŞEGÜL NEVİN KAPLAN

AYŞEGÜL NEVİN KAPLAN

Soğuk radyofrekans yöntemi

Soğuk radyofrekans (MİDAS) 2011 yılında kullanılmaya başlanan; etkisi hemen başlayan, acısız, az seansla çok iyi sonuçlar alınan yeni radyofrekans yöntemidir. Soğuk radyofrekans-MIDAS ile radyofrekans infrared ışınlar ile birleştirilmiş ve soğuk ile ağrıyı minimuma indirip deride daha derine inilinebilinilmiştir. MİDAS ile tek bir başlıkla birbirini etkiler farklı sağlanmıştır. İlk seansda ortaya çıkan deride sıkılaşma ve     toparlanma oldukça şaşırtıcıdır. 
Ortalama 15-20 dakika alan ve 2 haftada bir yapılan seanslarla anestezi gerektirmeden, kişinin günlük yaşantısından ayırmadan ortalama 3-5 seans tedavi gerektirmektedir. 
Mezoterapi ile karşılaştırıldığında ağrısız ve morarma olmaksızın uygulanan bir yöntem olması; lazer ile karşılaştırıldığında daha az hasar ile daha iyi sonuçlar vermesi; klasik radyofrekans ile karşılaştırıldığında daha az acısız, daha etkin ve daha güvenilir olması soğuk radyofrekansı öne çıkarmaktadır. 
 İleri yaşlarda deride hızla toparlanma yaparken soğuk radyofrekans-MİDAS genç yaşlarda derinin sarkmasını ve yıpranmasını önleyerek yaşlanmayı geciktirir.

Bu makale 1075 defa okunmuştur.
MAKALE YORUMLARI
ANKETİMİZE KATILIN

Web sitemize nasıl ulaştınız?

Reklam
Tavsiye
Arama Motorları
Diğer
Sosyal Medya

Tüm Anketler
NAMAZ VAKİTLERİ