Bugun...
25-02-2018 18:03:00 Kategori: ÖZEL HABER

Umudun Adresi Facebook Grubu Üyeleri Güzel İşlere İmza Atıyorlar

Umudun Adresi Facebook Grubu Üyeleri Güzel İşlere İmza Atıyorlar
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Umudun Adresi Facebook Grubu’nun büyük başarısı. "

4.5 yıl önce kurulan site büyük işlere imza atmış. Grubun kurucusu ise Fatma Baş.  600 üyesi bulunan grup  geçtiğimiz günlerde Maltepe Sahilinde bulunan Sarıyerinn Balık Restaurant’da bir gece düzenledi. Geceye ünlü sanatçı Tuğrul Şan ve Sedat Erdiş de katıldılar. Gecenin sürpriz konuğu  olan ünlü sanatçı, türkülerin usta sesi Tuğrul Şan da  davetliler için güzel türkülerini söyledi.

“Pervari’den Pera’ya “  sloganı ile hizmete devam

Pervari’de bir okulun yenilenmesine ve öğrencilere eğitim yardımı da yapan grup ‘Pervari’den Peraya’ sloganı ile hizmet ve yardımlarına devam ettiklerini belirttiler.  Gecede sanatçı İbrahim Öztürk’ün muhteşem şarkıları eşliğinde güzel bir gece yaşadılar, hem şarkı dinleyip hem de oyun havalarında oyun oynayıp eğlendiler.

Gecenin sonunda grup başkanı Fatma Baş ve üyeler düzenledikleri bu güzel bir gece için katılımlarından ve desteklerinden dolayı ünlü sanatçı Tuğrul Şan’a, Sedat Erdiş’e, mekan işletmecisi Perihan Özçubukçu ve restoran personeline ayrıca muhteşem ve güzel gecenin eşsiz yorumcu şarkıcısı İbrahim Öztürk’e de eksiksiz hizmetlerinden dolayı da teşekkür ettiler.


Editör: EMİNE KALYON
Bu haber 185 defa okunmuştur.
HABERE YORUM YAZINDİĞER ÖZEL HABER HABERLERİ
ANKETİMİZE KATILIN

Web sitemize nasıl ulaştınız?

Reklam
Tavsiye
Arama Motorları
Diğer
Sosyal Medya

Tüm Anketler
NAMAZ VAKİTLERİ